طراحی ست اداری

طراحی ست اداری حرفه‌ای و خلاقانه؛ راهی برای ارتباط سریع مخاطب با شما


 ست اداری مجموعه‌ای است شامل : سربرگ، کارت ویزیت، پاکت نامه، یادداشت‌ها و... که متناسب و شبیه به هم طراحی و چاپ می‌شوند. طراحی ست اداری برای امور اداری و پرسنلی یک شرکت، جهت فعالیت‌های رسمی یا غیررسمی، انجام می شود.

سربرگ:

 یکی از مواردی که در طراحی ست اداری انجام می‌شود، طراحی سربرگ است که درمکاتبات و نگارش نامه‌های اداری و رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کارت ویزیت:

مورد دیگری که در طراحی ست اداری طرفدار زیادی دارد، طراحی کارت ویزیت است که به منظور معرفی شغل و ارائه راه‌های تماس با کمپانی یا سازمان استفاده می شود.

پاکت نامه:

طراحی پاکت نامه برای شرکت‌ها مهم است و از آن جهت ارسال مکاتبات یا رد و بدل کردن قراردادهاو... استفاده می‌شود، طراحی پاکت نامه از زیر مجموعه‌های طراحی ست اداری است.

یادداشت‌ها:

طراحی ورقه‌های یادداشت از دیگر موارد دز طراحی ست اداری است که جهت یادداشت‌های غیررسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

موارد دیگری مانند لیبل وسایل، فلش‌کارت‌ها، کارت‌های اعتباری، کارت‌های پرسنلی، فاکتور، فولدر یا پوشه و ...  نیز در قلمرو طراحی ست اداری می گنجند، که متناسب با نیاز مشتری بستهُ ست اداری طراحی می‌شود.

طراحی ست اداری و استفاده مناسب از لوگو و مشخصات شرکت، نشان دهندهُ هویت ، فعالیت و ماهیت یک شرکت می‌باشد و در شکل دادن به یک برند تجاری سهم بسزایی دارد. استفاده از رنگ مناسب و نماینده شرکت، لوگو، شعار شرکت، اطلاعات تماس، آدرس و... مواردی است که در طراحی ست اداری حائز اهمیت است.

 

طراحان پارسه با کادری مجرب آماده است تا طراحی ست اداری شرکت‌ شما را انجام دهد.

برای تماس با کارشناسان ما با شماره تلفن ۸۸۹۵۰۱۳۰ تماس بگیرید.