درباره ما

درباره ما

معرفی

گروه تبلیغاتی طراحان پارسه در سال 1380 به همت نادر هاشمی نژاد  متخصصین امر طراحی و تبلیغات کار خود را آغاز کرد و امروز با قریب به 15 سال سابقه در حوزه طراحی و تبلیغات و با بهره وری از توان پرسنل مجرب خود حضوری متفاوت را در صنعت تبلیغات تجربه می کند.

طراحان پارسه با تکیه بر نیروی جوان و متخصص و با بهره وری از جدید ترین متد های روز تبلیغاتی در دنیا سعی در ارائه ی بهترین خدمات به مشتریان گرامی دارد که در این امر از تمامی ایده های خلاقانه و مبتکرانه استفاده می کند.


چشم انداز

هدف ما توسعه صنعت تبلیغات کشور با بهترین و جدیدترین متدهای  تبلیغاتی است. طراحان پارسه با تکیه بر دانش فنی خود در زمینه های طراحی و برنامه ریزی کمپین های تبلیغاتی ، طراحی آرم و لوگو ، طراحی گرافیک ، چاپ ، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی ، دکوراسیون داخلی و غرفه سازی و زمینه های تبلیغاتی دیگر  فعالیت می کند. طراحان پارسه چشم انداز خوبی از صنعت تبلیغات کشور برای ایران عزیز می بیند که با امید و توکل به خداوند متعال و تلاش و پشتکار ، به این مهم دست خواهد یافت.

خلاقیت

مهم ترین بخش تبلیغات و بازاریابی موثر، خلاقیت است. در آتلیه طراحی و ایده‌پردازی طراحان پارسه گروهی از متخصصان طراحی و هنر حضور دارند که خلاقانه‌ترین ایده‌ها را برای معرفی محصولات (طراحی لوگو ، طراحی ست اداری ، طراحی کاتالوگ، طراحی داخلی ادارای ، عکاسی صنعتی، چاپ و ... )  و خدمات به مشتریان محقق نمایند.

کیفیت خدمات

با توجه به تجربه طراحان پارسه و حضور در بازار رقابتی کشور طی سال های اخیر و آگاهی از نیاز مشتری گروه طراحان پارسه همیشه در پی ارائه بهترین محصولات و خدمات با بهترین کیفیت به مشتریان عزیز می باشد.