بيست و چهارمين نمایشگاه بین المللی صنايع كشاورزي، موادغذایي، ماشین آلات و صنايع وابسته

بيست و چهارمين نمایشگاه بین المللی صنايع كشاورزي، موادغذایي، ماشین آلات و صنايع وابسته

بيست و چهارمين نمایشگاه بین المللی صنايع كشاورزي، موادغذایي، ماشین آلات و صنايع وابسته 2 تا 5 خرداد سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.


نمایشگاه صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته برای بیست و چهارمین سال متوالی با حضور فعالان این حوزه و در سطح بین المللی برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه محصولات و دستاوردهای این شرکت‌ها و برنامه‌های آینده‌شان برای بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته می‌شود.

 

برای شرکت در نمایشگاه‌ها، شرکت‌ها نیازمند بهره‌گیری از خدمات نمایشگاهی هستند. خدمات نمایشگاهی شامل طراحی غرفه نمایشگاهی، طراحی استند نمایشگاهی، طراحی کاتالوگ و بروشور و .... می‌شود . یکی از مهمترین این خدمات، طراحی غرفه نمایشگاهی است که به شرکت‌ها کمک می‌کند تا در این نمایشگاه بدرخشند.

شرکت طراحان پارسه به همراه گروه غرفه سازی نمایشگاهی خود آماده است تا طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی شما را در نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته متناسب با فعالیت ها و اهداف و علایق شما انجام دهد و توجه بازدیدکنندگان را به سوی شما جلب کند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه طراحی غرفه نمایشگاهی و ارتباط با کارشناسان غرفه سازی طراحان پارسه، با شماره تلفن 88950130 تماس بگیرید.