طراحی فولدر

فولدر؛ یکی از زیباترین و حرفه‌ای‌ترین راه‌های بازاریابی برای نمایش هرچه بهتر شما


طراحی فولدر اغلب برای ارائه در کنفرانس‌ها، پروپوزال‌ها، کیت‌های مطبوعات و... انجام می‌شود. فولدرها برای ایجاد جذابیت بصری بیشتر می‌توانند به صورت چاپی، فویل مهر‌دار یا ترکیبی از این موارد طراحی شوند. یک طراحی فولدر خوب بر تصویر شرکت شما در ذهن مخاطب تاثیر زیادی می‌گذارد. 

آنچه باید در طراحی فولدر حرفه‌ای مورد توجه قرار داد:

 1-سادگی: یک طراحی فولدر خوب نباید پیچیده باشد، تصویری مناسب یا لوگویی خوب می‌تواند تاثیر بیشتری نسبت به فولدری پر از تصویرو شلوغ داشته باشد.

2-هماهنگی رنگ: رنگ یکی از عناصر مهم در طراحی فولدر است. باید بدانید کدام رنگ برای انتقال پیام شما مناسب است و رنگ مناسب و گویا را انتخاب کنید.

3-خلاصه‌گویی: در طراحی فولدر برای رسیدن به هدف تبلیغاتی خود، باید اطلاعاتی مختصر و مفید در مورد شرکت بیان کنید، درغیر این صورت ذکر حجم بالایی از مطالب، تاثیر منفی در موفقیت طراحی فولدر شما می‌گذارد.  

استفاده از مواد سازنده مناسب، به‌کاربردن کلمات کلیدی و مهم در قسمت اطلاعات شرکت، داشتن خلاقیت و... از جمله موارد دیگری است که در طراحی فولدر باید به آن‌ها توجه کنید.

 

یکی دیگر از فعالیت‌های تخصصی گروه تبلیغاتی طراحان پارسه، طراحی فولدر است. شما نیز اگر به دنبال طراحی فولدر حرفه‌ای برای شرکت خود هستید حتما باطراحان پارسه همراه شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۸۹۵۰۱۳۰ تماس بگیرید.