طراحی تقویم رومیزی و دیواری

تقویم رومیزی و دیواری؛ ابزاری برای تبلیغات بلندمدت


تقویم یکی از مهمترین وسایل تبلیغاتی است که برای یک سال کسب و کار شما را به طور مداوم تبلیغ می‌کند. تقویم  یک هدیه رایگان و مفید برای مشتریان بالقوه و بالفعل است که می‌تواند شرکت شما را به مدت یک سال جلوی چشم آن‌ها و در خاطرشان نگه‌دارد. بنایراین با توجه به اهمیتی که تقویم در تبلیغات دارد، طراحی تقویم باید به صورت حرفه‌ای و متمایز انجام شود.

نکاتی درباره طراحی تقویم:

ابتدا راجع به موضوع فکر کنید و تصمیم بگیرید. هر ابزار تبلیغاتی موفقی باید یک منطق، مفهوم یا موضوع در پس خود داشته باشد و بر اساس آن طراحی شود. شما باید طراحی تقویم خود را طوری انجام دهید که جذاب باشد و مورد توجه مخاطب قرار گیرد و در عین حال مخاطب مفهوم موجود در طراحی تقویم تان را درک کند. این موضوع و مفهوم می‌تواند به طور مستقیم و غیر مستقیم موضوع را بیان کند. در طراحی تقویم دقت کنید تا کلمات، تصاویر، تیتر و عنوان هر صفحه باید با موضوع کاری شما متناسب باشد. تیتری بنویسید که بتواند توجه مخاطب را به خود جلب کند، احساسات را برانگیزد و به‌راحتی قابل فهم باشد.

در طراحی تقویم تصاویر با کیفیت و متناسب به‌کار برید، می‌توانید از نمونه کارهای شرکت به‌عنوان تصویر استفاده کنید.

همچنین مشخص کنید که می‌خواهید چند ماه را در یک صفحه قرار دهید. در طراحی تقویم، شرکت‌های تجاری و سازمان‌ها ترجیح می‌دهند برای هر ماه یک صفحه در نظر بگیرند. این باعث می‌شود که بتوانند مطالب و اطلاعات بیشتری را در طراحی تقویم جای دهند. طراحی تقویم به شکل‌های مختلف دیگری هم انجام می‌شود: 2 ماه در یک صفحه 4 ماه در یک صفحه یا حتی 12 ماه در یک صفحه.

طراحی تقویم ازجمله تخصص های گروه تبلیغاتی طراحان پارسه است که با کادری مجرب  آماده همکاری با شماست.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی تقویم با شماره تلفن۸۸۹۵۰۱۳۰ تماس بگیرید.