طراحی بروشور

بروشور؛ بهترین معرف برند شما


بروشور دفترچه یا راهنمایی است که امروزه در تبلیغات و بازاریابی نقش بسزایی را ایفا می‌کند. طراحی بروشور تبلیغاتی عمدتا برای معرفی یک شرکت یا سازمان و یا معرفی محصولات و خدماتشان انجام می‌شود و در اختیار مخاطب هدف قرار می‌گیرد.

بروشور‌ها فرصت بیشتری برای شناخت یک شرکت یا موسسه ویا محصولات یا خدماتشان در اختیار مشتری قرار می دهند.

با توجه به اهمیت بروشور در تبلیغات و قابلیت زیاد آن در انتقال پیام، امروزه طراحی بروشور اهمیت زیادی پیدا کرده است.

 

 

 

 

راهکارهایی برای طراحی بروشور:

  • بروشور را خیره‌کننده طراحی کنید.

جذابیت و چشمگیر بودن یک بروشور از جمله مسائل مهمی است که در حین طراحی بروشور باید به آن توجه کرد. این جذابیت در طراحی بروشور را می توان با استفاده از رنگ های پررنگ و گیرا، تصاویر خیره کننده و بازی با کلمات بدست آورد. به یاد داشته باشید که جلد بروشور اولین تصویری است که از شما در ذهن مخاطب شکل می‌گیرد، بنابراین در طراحی بروشور باید جلدی منحصر به فرد، گیرا و جذاب داشته باشید تا مشتری را تشویق به خواندن بروشور خود کنید.

 

  • از سهولت خواندن متن بروشور اطمینان حاصل کنید.

حتی اگر طراحی بروشور شما با جذابیت و گیرایی خود بتواند توجه مشتری را جلب کند، متن متراکم و پیچیده تاثیر معکوس داردو ممکن است مشتریتان را از دست بدهید، بنابراین بهتر است در حین طراحی بروشور از کلمات و جملات واضح و در جای مناسب استفاده کنید.

 

  • در مشتری انگیزه ایجاد کنید.

یکی از بهترین راه‌ها برای کسب موفقیت در بازار رقابتی، ایجاد انگیزه در مشتری است. برای این کار می‌توانید در حین طراحی بروشور، مواردی مانند اعطای تسهیلات، تخفیفات فروشگاهی و پیشنهادهای بزرگ بسیاری را به بروشورتان اضافه کنید.

 

  • مخاطب خود را شناسایی کنید.

در طراحی بروشور اگر به دنبال تاثیرگذاری زیاد و با ارزش هستید، باید بدانید چه کسی بروشور شما را می‌خواند. بدون در نظر گرفتن مخاطب بروشور شما اثرگذاری لازم را نخواهد داشت.

اگر می‌خواهید مشتریان خود را نگه‌دارید، بهتر است در طراحی بروشور از متون و تصاویری استفاده کنید که حس اعتماد و دوستی را القا کند.

 

  • کلمات کلیدی را برجسته کنید.

زمانی که متن بروشور را می‌نویسید، بر کلمات و عبارات کلیدی و تاثیر گذار( جدید، رایگان، همین حالا،...) تاکید و آن‌ها را برجسته کنید.

در طراحی بروشور خود راهکارهای ارائه‌شده را انجام دهید و مطمئن باشید شانس بیشتری برای دیده‌شدن خواهید داشت.

 

گروه تبلیغاتی طراحان پارسه شما را در طراحی بروشور به صورت حرفه‌ای همراهی می‌کند.

برای تماس با کارشناسان ما با شماره تلفن ۸۸۹۵۰۱۳۰ تماس بگیرید.