غرفه سازی نمایشگاهی

غرفه سازی منحصر به فرد، کلید موفقیت در نمایشگاه


غرفه سازی نمایشگاهی با طراحی منحصر به فرد، کلید موفقیت در نمایشگا‌ه‌ها است. غرفه سازی سفارشی و حرفه‌ای می تواند چهره‌ای تاثیرگذار به یک شرکت بدهد. اگر طراحی و اجرای غرفه سازی نمایشگاهی زیبا و خاص باشد می تواند تصویری ماندگار در ذهن بازدیدکنندگان بگذارد.

غرفه نمایشگاهی بازدیدکنندگان را به سوی شما می‌کشد. اگر غرفه سازی نمایشگاهی شما جذاب و زیبا طراحی و اجرا شود، توجه مخاطب را جلب کرده و می‌تواند تعداد زیادی از بازدید کنندگان را به سمت شما جذب کند. جلب نظر بازدید کنندگان اولین گام برای بدست آوردن مشتری و کسب سود و در نهایت رسیدن به هدف می‌باشد.

غرفه سازی نمایشگاهی یک شرکت می‌تواند با توجه به رنگ یک برند و یا شرکت انجام شود. استندها، دیوارها، فونت‌ها و... بهتر است همگی در یک راستا باشند و هویت و پیام یک سازمان را به بازدیدکنندگان انتقال دهند. در طراحی و اجرای غرفه سازی باید عناصر مشخص هویتی یک شرکت با فرم‌ها و به روش‌های مختلف به نمایش گذاشته شود. این اختصاصی شدن غرفه سازی نمایشگاهی در جلب نظر بازدیدکنندگان بسیار موثر است. طراحان پارسه همه آنچه برای نمایش هویت سازمانی یک شرکت نیاز است را به شما ارائه می‌دهد.

در غرفه سازی نمایشگاهی می‌توان از مواد مختلفی همچون چوب، آهن، شیشه، فلکسی گلاس و ... برای ساخت غرفه‌ها استفاده کرد که انتخاب آن با توجه به درخواست مشتری و نوع فعالیت او انجام می‌پذیرد.

گروه غرفه سازی طراحان پارسه باتوجه به اهداف و فعالیت‌های شرکت‌های مختلف غرفه سازی نمایشگاهی آن‌ها را به صورت تخصصی انجام داده و به آن‌ها در مسیر موفقیت در نمایشگاه‌ها کمک می‌کند.

بهره وری به معنای انجام درست کارها و اثر بخشی به معنای انجام کار درست است. در فرایند غرفه سازی باید هر دو در کنار هم مدیریت شود. اما چگونه می‌شود به هردوی این ها دست یافت؟ بسیاری از شرکت‌های غرفه سازی نمی‌توانند این دو را در کنار هم پیش ببرند. آن‌ها عموما کارها را به‌درستی انجام می‌دهند اما کار درست را انجام نمی‌دهند، یعنی به بهره وری توجه داشته و از اثر بخشی غافل هستند.

غرفه سازی نمایشگاهی برای آن که هم بهره وری داشته باشد و هم اثر بخش باشد، باید با تعریف فعالیت‌ها و اهداف نمایشگاه آغاز شود. تیم مدیریت پروژه و خدمات نمایشگاهی طراحان پارسه به شما کمک می‌کنند تا اهداف‌تان را از حضور در نمایشگاه و عوامل موثر در رسیدن به آن اهداف به‌درستی تعریف کنید. در مرحله بعد با توجه به اهداف، نیازمندی‌ها و بودجه شما، طراحی غرفه نمایشگاهی متناسب شرکت‌تان انجام شده و بعد از بررسی و تایید شما کار اجرای غرفه سازی شروع می‌گردد. گروه اجرا و پشتیبانی طراحان پارسه در تمامی این مراحل در کنار شما خواهد بود. با توجه به بهره وری و اثربخشی در کنار هم، کیفیت حضور شما در نمایشگاه تضمین می‌شود.

مراحل انجام غرفه سازی به صورت خلاصه:

علامت گذاری مکان غرفه

علامت گذاری مکان آیتم‌های مختلف در غرفه

نصب دیواره‌ها و سایر عناصر غرفه

انجام طراحی‌های گرافیکی ( استند نمایشگاهی، طراحی کاتالوگ و بروشور و ...)

نصب تجهیزات صوتی و تصویری و تست آن‌ها

چک کردن غرفه از نظر ایمنی، سیم‌کشی و سایر مواردی که ممکن است اختلال ایجاد کند

و...

اگر به دنبال شرکتی هستید که کار غرفه سازی نمایشگاهی را به صورت نوآورانه و کاملا حرفه‌ای برای شما انجام دهد، می توانید با گروه غرفه سازی طراحان پارسه همراه شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی و دریافت مشاوره، با گروه غرفه سازی طراحان پارسه از طریق شماره تلفن 88950130 تماس بگیرید.